3uTools – iPhone için Düzenleme Programı İndir

3uTools Nedir?

3uTools, iDevices’daki uygulamaları, fotoğrafları, müzikleri, zil seslerini, videoları ve diğer multimedya dosyalarını yönetmeyi çok kolaylaştırıyor. Etkinleştirme, jailbreak, pil ve iCloud kilit durumları dahil olmak üzere iOS aygıtının farklı durumlarını ve ayrıntılı iOS ve iDevice bilgilerini tam olarak görüntüleyin.

Bu iPhone Yardımcısı, tüm iOS aygıtlarını yönetmek için hepsi bir arada bir çözümdür. Uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı, müziklerinizi, videolarınızı, kitaplarınızı, dosyalarınızı, belgelerinizi ve tüm iOS sisteminizi doğrudan bilgisayarınızdan yönetmek için bu aracı kullanabilirsiniz. Flash ve jailbreak aracı, seri numarası, pil ömrü, şarj süresi, ürün tarihi, model numarası, sisteme göre kullanılan alan ve uygulamalar vb. Dahil olmak üzere iDevices hakkında gelişmiş bilgiler de görüntüler.

İOS Aygıtları için kullanılabilir bellenimi otomatik olarak eşleştirin. İOS flaşı normal modda, DFU modunda ve kurtarma modunda destekleyin. Tek tıklamayla jailbreak, jailbreak işlemini çok basit ve kolay hale getirir. SHSH yedekleme, temel bant yükseltme / düşürme vb. Dahil olmak üzere daha gelişmiş özellikler

iPhone Yardımcısı, iOS kullanıcıları için iPhone’un verilerini bir iDevice’den başka bir iDevice’e çok hızlı bir şekilde geçirmesine yardımcı olabilecek Migrate Data dahil birçok özellik sunar, 3uTools Backup, iDevice’nizdeki neredeyse tüm verileri ve ayarları yedekleyebilir, iDevices, video dosyalarını desteklenen formatlara dönüştürür.

Realtime Log, iPhone’daki tüm işlemleri ve davranışları kaydedebilir, geçersiz simgeleri silebilir, yer kazanmak için fotoğrafları sıkıştırabilir, gerçek zamanlı olarak iOS sisteminizden ekran görüntüleri alabilir veya hatta zil sesleri oluşturabilir.

3uTools ayrıca, cihazı yeniden başlatıp kapatabilir, duvar kağıtları indirebilir, cihazı jailbreak yapabilir, oyun ve uygulamaları ücretsiz olarak indirebilir.

İPhone yardımcısı iOS cihazına, iDevice cihazını bilgisayarınıza bağlamadan ücretsiz olarak uygulama ve oyun indirmenize izin veren 3u adlı bir uygulamayı da yükleyebilir. Cihazınızı hapse atmak için üçüncü taraf uygulamaları indirme seçeneği de vardır.

Araç Kutusu

3uTools, görüntüleri sıkıştırmanıza, HEIC dosyalarını dönüştürmenize, cihazlar arasında veri aktarmanıza, ses etiketlerini düzenlemenize, zil sesleri oluşturmanıza, ses dosyalarını dönüştürmenize ve daha pek çok şeye olanak sağlayan birçok araçla donatılmıştır.

 1. İOS için 3u yükleyin
 2. Yedekle / Geri Yükle
 3. Veri aktarımı
 4. iTunes Yardımcı Programı
 5. Yazılım
 6. Zil Sesleri Yap
 7. Sesi Dönüştür
 8. Ses Etiketlerini Düzenle
 9. Video Dönüştür
 10. Fotoğraf Sıkıştır
 11. HEIC dönüştürmek
 12. 3uAirPlayer
 13. Gerçek Zamanlı Ekran
 14. Gerçek Zamanlı Günlüğü
 15. SSH Tüneli’ni açın
 16. İDevice’ı yeniden başlat
 17. İDevice’ı Kapat
 18. İOS Güncellemesini Durdur
 19. Simgeleri Yönet
 20. Ulaşılabilirlik
 21. Geçersiz Simgeleri Sil
 22. Tüm Verileri Sil
 23. Kurtarma Moduna Girin
 24. Temiz Çöp
 25. İDevice’ı devre dışı bırak
 26. Kısıtlamalar

Yedekle ve yeniden yükle

3uTools harika bir Yedekleme ve Geri Yükleme özelliği ile birlikte geliyor. İDevice’i kolayca PC’ye yedekleyebilir ve tüm verileri iDevice’e geri yükleyebilirsiniz. Tek bir tıklama ile, gerektiğinde geri yüklemeye hazır tam iPhone yedekleme dosyası oluşturabilirsiniz. Ayrıca tüm yedeklemeleri yönetme ve görüntüleme ve yedekleme şifresini ayarlama seçeneği de vardır.

1. Adım. Uygulamayı açın ve cihazınızı PC’ye bağlayın.

Adım 2. Araç kutusundan, Yedekle / Geri yükle seçeneğini seçin.

Adım 3. Kullanıcı tanımlı yedekleri PC’ye ayarlayın veya tam veri yedeklemesi yapın.

Adım 4. iPhone verilerinin bir kopyasını oluşturmak için Şimdi Yedekle düğmesini tıklatın.

Özelleştirilmiş Yedeklemeler ne durumda?

Yazılım, iOS sisteminin hangi bölümünü yedeklemek istediğinizi seçmenizi sağlayan özelleştirilmiş bir yedekleme ve geri yükleme özelliğine sahiptir. İPhone rehberini, fotoğraflarını, notlarını, zil seslerini, müziği, uygulamaları vb. Kopyalayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir