Chromium Browser – Çok Hızlı Tarayıcı Programı İndir

Chromium Tarayıcısı nedir?

Chromium Browser, tüm İnternet kullanıcılarının interneti deneyimlemeleri için daha güvenli, daha hızlı ve daha istikrarlı bir yol inşa etmeyi amaçlayan açık kaynaklı bir tarayıcı projesidir. Tarayıcı bir Blink renderleme motoru kullanıyor, en yeni Web standartlarını destekliyor ve çok hızlı çalışıyor. Chromium Browser’ı ücretsiz indirin.

Chromium Tarayıcısının ana özellikleri arasında entegre bir indirme yöneticisi, şifreleri ve en sevdiğiniz siteleri farklı cihazlar arasında senkronize etme yeteneği, tarayıcıya ilginç özellikler ekleme uzantıları desteği, web’e kaydetmeden web’de gezinme olanağı sağlayan gizli mod bulunur. Yerel bir diske veya bir sanal alanda çalışan yerleşik bir Adobe Flash Player’a veri.

Chromium Tarayıcı, HTML5, CSS animasyonları, JavaScript / ECMAScript, DOM, SVG, XML, XHTML, coğrafi konum, mobil cihazlarda yönlendirme ve tuval için GPU hızlandırması dahil olmak üzere tüm yeni Web teknolojilerini destekleyen modern bir tarayıcıdır. Windows, Mac OS ve Linux için Chromium Tarayıcı’yı indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir