Dropbox – Resim, Video, Program Yedekleme Programı İndir

Dropbox Nedir?

Dropbox, klasörleri Dropbox bulut hizmetleriyle yönetmenizi ve senkronize etmenizi sağlayan ücretsiz bir araçtır. Yazılım, klasörlerdeki değişiklikleri algılar ve dosyaları otomatik olarak Dropbox çevrimiçi hizmetine yükler. Dropbox’ı Windows, Linux ve Mac için indirebilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak, dosyaları diğer kullanıcılarla paylaşabilir, Dropbox bulutuna bir kopya oluşturabilir veya belgeleri, video dosyalarını, fotoğrafları vb. Senkronize edebilirsiniz. Paylaşma seçeneğiyle, dosyaları aile üyelerine, arkadaşlarınıza veya iş arkadaşlarınıza hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca tüm mobil cihazlardan ve web tarayıcılarından gelen tüm dosyalara erişebilir ve bunları yönetebilir. Verilerimiz AES-256 algoritması ile şifrelenmiştir ve SSL protokolü ile gönderilmektedir.

Hizmetin ücretsiz sürümü, Microsoft Office belgelerini düzenlemenizi ve başka bir kullanıcı dosyayı değerlendirirken veya düzenlerken bildirim almanızı sağlar. Bu seçenek, kullanıcıyı dosyayı sunucuda başka bir kopya ile yeniden yazmaya karşı korur. Windows için Dropbox ücretsiz indirebilirsiniz.

Dropbox’ın işletme sürümü, yalnızca daha fazla Gb depolama alanına erişim sağlamakla kalmaz aynı zamanda bazı ek özellikleri de kullanabilirsiniz. Kullanıcı, dosya geçmişi, dosya kurtarma, verilere erişim yetkisi, güvenli silme verileri, gelişmiş kullanıcı yönetim sistemi ve daha fazlası gibi seçeneklere erişebilir. App birçok popüler iş araçlarını destekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir