IObit Malware Fighter – Ağ ve Dosya Koruması Programı İndir

IObit Malware Fighter nedir?

IObit Malware Fighter Free, ağ koruması, dosya koruması, başlangıç ​​koruması ve işlem koruması dahil olmak üzere temel koruma sağlayan kötü amaçlı yazılım önleme motoruyla doludur. App tarayıcı koruma aracı ve Pro sürümünde Bitdefender antivirüs motoru ile birlikte geliyor.

Bu anti-malware çözümü, Windows sisteminizden virüsleri tespit etmek ve kaldırmak için harika bir araçtır. IObit Malware Fighter Free tüm çalışan işlemleri, indirilen ve erişilen dosyaları, başlangıç ​​öğelerini ve daha fazlasını koruyacaktır. Bu, virüslü Windows sisteminden kötü amaçlı yazılımları tespit etmek ve kaldırmak için mükemmel bir çözümdür.

Tarayıcı koruma modülü, tarayıcı ana sayfasında veya varsayılan arama motorunda istenmeyen değişiklikler olduğunda, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutmak, tarayıcılarınızı kötü amaçlı eklentilere karşı korumak ve virüslerin sistem DNS ayarlarınızı değiştirmesini önlemek için sizi bilgilendirir.

Paketlenmiş bir reklam engelleyici mevcuttur ve Pro kullanıcıları için, tarayıcı kapatıldıktan sonra tüm çerezleri otomatik olarak silen Anti-Tracking sistemi de vardır.

IObit Malware Fighter’ın Pro sürümünü almaya karar verirseniz, Bitdefender antivirüs motoruna, MBR korumasına, kamera korumasına, USB disk korumasına ve kötü amaçlı eylem korumasına erişebileceksiniz. Malware Fighter Pro, aynı zamanda seçilen klasörleri yetkisiz işlemlerden kolayca ayırmanızı sağlayan bir Kasa ile de doludur.

Ücretli versiyonda bulunan koruma ayrıca bir Anti-Ransomware motoru da içermektedir. Fidye yazılımı, veri kaybına, gizlilik sızıntılarına ve büyük mali kayıplara neden olacak kötü amaçlı yazılım bileşenleridir. IObit Malware Fighter motoru, masaüstünüzdeki tüm dosyaları akıllıca koruyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir