IObit Uninstaller – Kaldırılmayan Yazılımları Kaldırma Programı İndir

IObit Uninstaller Nedir?

IObit Uninstaller, Windows sisteminde kurulu tüm uygulamaları yönetmek için ücretsiz bir araçtır. Windows’ta bulunan yerleşik Uninstall programları modülü için en iyi yedeklerden biridir.

IObit Uninstaller, sistem uygulamasında kurulu olan tümlerin listesini yükleme tarihi, dosya boyutu, sürüm numarası, geliştiricilerin adı gibi ek bilgilerle görüntüler. Ayrıca uygulamaları arayabilir, bunları yeni kurulan, nadiren kullanılan büyük programlar gibi ölçütlere göre sıralayabilirsiniz.

Uygulamalar yerleşik kaldırma modülü kullanılarak veya IObit Uninstaller tarafından sunulan bir yöntem kullanılarak kaldırılabilir.

IObit Uninstaller birkaç farklı modda çalışır. Seçilen uygulamayı varsayılan modülü kullanarak veya kendi mekanizmasını kullanarak kaldırabilir. İlk önce uygulama bir geri yükleme noktası oluşturuyor ve ardından varsayılan modülü çalıştırıyor.

Sonraki IObit Uninstaller, uygulamaya bağlı, ancak varsayılan kaldırma yönteminden sonra hala sistemde bulunan tüm dosyaları ve kayıt defteri girdilerini arar. Aynı anda birkaç uygulamayı kaldırmak için toplu modu da kullanabilirsiniz.

Ek olarak, IObit Uninstaller, web tarayıcıları için kurulu tüm araç çubuklarını ve eklentilerini yönetmek için bir modül de sunar. Uygulama, yazılım yükleyen indiricilere yüklenen istenmeyen yazılımları kaldırabilir. Bu araç, kaldırılması zor bileşenleri kaldırmak için çok yararlı olabilir.

İyice kaldırmayı garanti etmek için, IObit kaldırıcı programın yüklenmesini izler. Birlikte verilen programlar ve eklentiler kolayca tanımlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir