SmartFTP – Yeni Nesil FTP Programı İndir

SmartFTP Nedir?

SmartFTP bir FTP istemcisidir (Dosya Aktarım Protokolü), FTPS, SFTP, WebDAV, S3, Google Drive, OneDrive, SSH, Terminal bir arada. Yerel bilgisayarınız ve Internet üzerindeki bir sunucu arasında dosya aktarmanıza olanak tanır.

Birçok temel ve gelişmiş özelliği ile SmartFTP, onu güçlü bir araç haline getiren güvenli, güvenilir ve verimli transferler sunar.

SmartFTP, dosyaların ve klasörlerin içeriğini senkronize etme seçeneği, küçük resimleri önizleme, belirtilen dizinleri karşılaştırma, görevleri zamanlama, görev anında verileri sıkıştırma seçeneği, aynı anda birden fazla bağlantı gerçekleştirme, iki sunucu arasında veri aktarma, arama, dosyaları ve toplu dosyaları yeniden düzenleme seçeneği ve çok daha fazlası yeniden adlandırma.

Windows 10 için SmartFTP’yi indirin.

SmartFTP yerleşik bir metin editörü ile donatılmıştır. Sözdizimi renklendirme ve popüler programlama dillerini sorma, sekmelerdeki birden çok belgeyi düzenleme yeteneği, belirtilen kod parçacıklarını sık kullanılanlara ekleme, bağlantıları algılama veya metni büyütme gibi özellikler sunar.

Deneme sürümü, uygulamayı Windows platformunda 29 gün boyunca denemenize izin verir.

Ek olarak, SmartFTP, SOCKS5, SOCKS4, SOCKS4, HTTP Proxy, Wingate, WinProxy, CSM, Checkpoint FW-1, Raptor, dosya izinlerini değiştirme, URL bağlantılarını izleme veya kaybolan bağlantıları otomatik olarak sürdürme imkanı için destek sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir