Stremio – Yabancı Film İzleme Programı İndir

Stremio Nedir?

Stremio masaüstünüzden filmler, TV şovları, dizi, canlı televizyon izlemek için ücretsiz bir uygulama. Herhangi bir cihazdaki her tür kaynaktan video keşfedin, düzenleyin ve izleyin. Ayrıca Torrent akışı, YouTube, Netflix ve Twitch.tv desteği için eklentiler de bulunmaktadır.

Stremio’nun öne çıkan özellikleri arasında, filmleri, dizileri veya videoları kaldığınız noktada izlemeye devam etme, yeni bölümlerden ve sürümlerden haberdar olma, görüntüleme alışkanlıklarına göre alacağınız önerilere göz atma seçeneği bulunmaktadır.

Kategoriye, türe, reytinge, tekrarlamaya vb. Göre izlemek ve göz atmak için yeni filmler, TV şovları, diziler ve kanalları keşfedin ya da bulmak için bir ad yazın. Stremio indirme bağlantıları tüm büyük Masaüstü platformlarında kullanılabilir.

Kitaplık, kitaplığınıza herhangi bir başlığı tek bir tıklamayla eklemenizi sağlar. İçeriğinizde, türe, tekrarlamaya veya alfabetik sıraya göre düzenlenmiş şekilde yolunuzu bulursunuz. Kütüphanenize eklediğiniz tüm filmlerin ve dizilerin takvim görselleştirmesi de vardır, böylece sevdiğiniz şovunuzu veya filminizi asla kaçırmazsınız.

Takvimi dışa aktarıp senkronize ettik bile, böylece yeni bir bölümün veya bir ana yayının ne zaman yayınlanacağını her zaman bilirsiniz.

Stremio, Amazon Prime, Google Play, iTunes, YouTube veya PlayStation.Store gibi popüler servislerden film kiralama seçeneği sunar. Her film açıklaması IMDB derecesi, süresi, oyuncu seçimi, tür vb. İçerir.

Ayrıca bir fragman da izleyebilirsiniz. Video platformu ayrıca eklentiler için destek sunar. Stremio uygulamasının özelliklerini, torrent akışı desteği için Juan Carlos 2 gibi stremio eklentileri, altyazı indirme seçeneği için OpenSubtitles ve daha fazlasını yükleyerek genişletin.

Stremio eklentileri nasıl kurulur?

  • Sağ köşede Stremio ana Windows’da görüntülenen bulmaca simgesine tıklayın.
  • Topluluk Eklentileri’ne veya Resmi Eklentilere gidin ve gerekli addone’ları arayın.
  • Seçilen eklentiyi, örneğin Juan Carlos 2 gibi yüklemek için yeşil düğmeye tıklayın.
  • Stermio uygulamasının altında, Kurulumu onaylamanızı isteyen küçük bir açılır pencere belirecektir.
  • Yükle düğmesine tıkladığınızda Addon yüklenecektir.

Stermio eklentileri
Stremio yerleşik bir Resmi ve Topluluk Eklentileri Deposu sunar. Stremio resmi depo listesinde, kataloglardan film ve dizileri izlemek için Cinemata’yı, YouTube’da en sevdiğiniz kanalları reklamsız izlemek için YouTube’u, WatchHub’u iTunes, Hulu, Amazon ve diğer İngiltere / ABD servisleri arasında altyazıları indirmek için Stremio, OpenSubtitles’ı kullanarak video akışı bulabiliriz. ve HDD’den film oynatmak için Yerel dosyalar.

Daha heyecan verici kısım Stremio topluluk deposunda mevcuttur. Mixer.com için destek yükleyin, torrent dosyalarını yayınlamaya izin veren RARBG, Juan Carlos 2’nin içeriğini izleyin, Indie filmlerini açmak için Vodo, PirateBay girişlerini almak için PirateBay’i, doğrudan Stremio’dan kaynak kodlu kanallardan para kazanabilen dTube kamuya açık alana erişmek için dTube’lardan para kazanabilirsiniz Filmler, Twich.tv’den canlı yayın, Patlamış Mısır desteği ve daha fazlasını ekleyin.

Filmler:

Stremio’da bulunan filmler sekmesinde popüler filmlerin bir listesine sahibiz. Sonuçları yıl, reyting veya komedi, drama, aksiyon, macera, aile, korku, tarih, biyografi vb. Kategorilere göre sıralayın.

Sık kullandığınız filmleri Stremio kütüphanesine daha sonra kolayca erişebilmek için ekleyin, fragman izleyin, oyuncular, yönetmen, yayın yılı ve açıklama gibi filmler hakkında temel bilgileri okuyun. Stremio ayrıca Sinema’da bir film bulunduğunda bilgi görüntüler.

Stremio en çok oy alan TV programlarına erişim sunuyor.

Youtube
Stremio, popüler YouTube Kanallarını da bir araya getiriyor. En sevdiğiniz videoyu doğrudan Stremio uygulamasında izleyin. Farklı bir yazılım indirmenize gerek yok. Stremio YouTube, TV, Oyun, Yaşam Tarzı, Müzik, Spor ve daha pek çok kanal ve komedi gibi kategorileri görüntüler. Tercih ettiğiniz kanalları Stremio kütüphanesine ekleyin ve istediğiniz her şeyi indirin veya oynatın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir