Vivaldi – Yeni Nesil Tarayıcı İndir

Vivaldi Nedir?

Vivaldi Browser, Opera 12’yi seven kullanıcılar için harika bir alternatif olabilecek modern ve hızlı bir web tarayıcısıdır. Uygulama Blink motoru üzerinde çalışıyor ve grafik arayüzü Node.js.

Vivaldi, HTML5, CSS animasyonları, JavaScript / ECMAScript, DOM, SVG, XML, XHTML, coğrafi konum, mobil cihazlarda yönlendirme ve tuval için GPU hızlandırma dahil tüm yeni Web teknolojilerini destekler. Tarayıcı, dahili indirme yöneticisi, tarayıcı geçmişi, sekmelerdeki açık sayfalar ve sık kullanılan web sayfalarını gösteren SpeedDial gibi işlevler sunar.

Eski Opera tarayıcısı gibi Vivaldi, fare hareketi desteği, doğrudan uygulamadan not oluşturma ve ekleme, kullanıcı arayüzü rengini ve öğelerin konumunu değiştirme, açılan sekmelerin grafik gösterimleri, diğer cihazlara yüklü tarayıcılar arasında veri senkronizasyonu, tüm web sitelerini yönetme gibi işlevler sunar gruplar halinde ve çok daha fazlası.

Vivaldi ayrıca tek bir klavye kısayoluyla açık sekmelerde, yer imlerinizde, geçmişinizde, ayarlarınızda ve daha fazlasında arama yapmanızı sağlayan Hızlı Komutlar işlevi de sunar. Hızlı komutlar menüsü, kendi komutlarınızı oluşturmanızı ve anında çalıştırmanızı sağlayan özelleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir